HABERLER

ISAF Yangın ve Güvenlik Fuarı 2 Nisan'da Açılıyor


2008 yılı sonu itibarı ile patlak veren ve mali daralmanın gittikçe yoğun olarak hissedildiği global kriz tüm sektörleri zorluyor. Krize rağmen büyüme beklenen sektörlerden yangın ve güvenliğin Türkiye’deki en önemli organizasyonu ISAF Fuarı, 2-5 Nisan 2009 tarihleri arasında Ankara Altın Park Fuar Merkezi’nde organize edilecek.

Böyle dönemlerde fuarlar çok daha önemli bir role bürünüyor, diyen Marmara Fuarcılık Genel Müdürü Feridun Bayram “Fuarlarda potansiyel müşteri ile yüzyüze gelip sıcak temas kurma şansınız oluyor. Bu özellikle geçtiğimiz sıkıntılı dönemde bulunmaz bir nimet. Uzun süredir bilinen ve sürekli beklenen bir fuara katılmak, sektörün üzerindeki o sıkıntılı havayı bir nebze olsun dağıtıp, hareket getirecektir” sözleriyle ISAF Fuarı ile ilgili düşüncelerini dile getirdi.

Son kullanıcı olarak özellikle kamu ve TSK’nın ilgisini çeken fuarın ziyaretçi çalışmaları yoğun bir şekilde devam ediyor. “Kemik bir ziyaretçi kitlemiz var. Sadık ziyaretçilerimiz fuar döneminde isme özel davetiyeleri ellerine ulaşmazsa bizi arayıp davetiyelerini soruyorlar. Kamu ve TSK dışında Anadolu’daki bayilerin de daha kolay ulaştıkları bir noktada Ankara. Ayrıca Ankara ve civarındaki illerin büyük firmaları, fabrikaları, yapı sektörünün Ankara’daki büyük proje firmaları da ziyaretçi çalışmalarımızın içinde önemli bir yer teşkil ediyor. “ diye açıklayan Bayram, genel ziyaretçi kitlesi hakkında bilgi verdi.

Sektörün üzerinden son dönem sıkıntılarının ağır havasını kaldıracak olan ISAF Fuarı’nı 2-5 Nisan 2009 tarihlerinde 11:00-19:00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz.

Ücretsiz online davetiye için http://ankara.isaffuari.com/index.php?page=3